Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd

Všetky kategórie

Domov> Case&News

12 popredných svetových spoločností v oblasti vzdušných pracovných platforiem v roku 2023 – financie, obchodné stratégie, hlavné správy

Čas: 2023-06-16 Počet zobrazení: 60

1123_ 副本

Prehľad odvetvia globálnej leteckej pracovnej platformy 2023:

Letecké pracovné plošiny (AWP) alebo korčekové vozíky predstavujú mechanické letecké zariadenia používané na vykonávanie leteckých údržbárskych a stavebných činností na vyvýšených plošinách alebo výškach. Je vybavený nožnicami, vertikálnymi a kĺbovými zdvíhacími plošinami, konektormi stlačeného vzduchu, elektrickým náradím a špecializovaným vybavením, vrátane rámov okenných skiel a podmostných jednotiek, pre operátorov zdvíhacích zariadení. AWP poskytuje operátorovi zvýšenú bezpečnosť, mobilitu a flexibilitu, aby sa dostal do úzkych a náročných stavebných oblastí. V dôsledku toho sa široko používajú na prepravu a logistiku, maloobchod, sklad a skladovanie.

Aký veľký je trh leteckých pracovných platforiem:

· Hodnota veľkosti trhu v roku 2022:8.8 miliardy dolárov

· Predpoveď príjmov odvetvia v roku 2028:13.5 miliardy dolárov

· Tempo rastu:CAGR 7.18%

· Základný rok odhadu:2022

· Historické dáta:2017-2022

· Budúce predpovedné obdobie:2023-2028

Globálna letecká pracovná platforma Hnacie faktory odvetvia a analýza budúceho dopytu:

Rozvoj inteligentných miest a široké prijatie zariadenia na vykonávanie činností údržby existujúcej infraštruktúry patria medzi kľúčové faktory stimulujúce trh vzdušných pracovných platforiem. Okrem toho rastúce zameranie mnohých stavebných organizácií na zvyšovanie bezpečnosti pracovníkov a operátorov pri vykonávaní dozorných činností pôsobí ako ďalší významný faktor vyvolávajúci rast. Rast trhu okrem toho poháňa aj zvyšujúca sa dostupnosť služieb prenájmu na dočasné prenajímanie pracovných plošín. Okrem toho niekoľko technologických pokrokov, ako je integrácia snímačov náklonu a automatických samokontrolných nástrojov do nových AWP, pozitívne ovplyvňuje globálny trh.

Okrem toho rastúce prijímanie týchto pokročilých systémov, keďže poskytujú operátorovi varovania a výstrahy v reálnom čase a zvyšujú prevádzkovú bezpečnosť zariadenia, ďalej podporuje rast trhu. Okrem toho špičkové spoločnosti, vrátane Aichi Corporation (Toyota Industries Corporation), Dinolift OY, Haulotte Group (Solem SA), Hunan Sinoboom Intelligent Equipment Co. Ltd., Tadano Ltd., atď., uzatvárajú strategické partnerstvá s cieľom rozšíriť svojich zákazníkov. základňu, ktorá poháňa aj svetový trh. Okrem toho sa očakáva, že výstavba výškových budov a rôzny rozvoj infraštruktúry, najmä v rozvojových ekonomikách, budú počas prognózovaného obdobia poháňať trh s pracovnými plošinami.

IMARC Group, 12 najlepších spoločností pôsobiacich v oblasti leteckých pracovných platforiem na svete v roku 2023:

· Aichi Corporation (Toyota Industries Corporation)

· Dinolift OY

· Haulotte Group (Solem SA)

· Hunan Sinoboom Intelligent Equipment Co. Ltd

· JLG Industries, Inc. (Oshkosh Corporation)

· LGMG North America Inc.

· Linamar Corporation

· Manitou Group

· Vzdušné pracovné plošiny MEC

· Tadano Ltd

· Terex Corporation

· Zhejiang Dingli Machinery Co Ltd.

Výpis z IMARC Group


Horúce kategórie