Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd

Všetky kategórie

Domov> Case&News

Changsha SAIYISI Technology Co Ltd praktizuje zelený rozvoj a zahŕňa nízkouhlíkový život

Čas: 2023-03-08 Počet zobrazení: 81

V súčasnosti sa čínska provincia Hunan nachádza v kritickom období „rozhodujúceho štvrtého štvrťroka, rozhodujúceho celého roka“, s výrazným nárastom elektrického zaťaženia. S cieľom zvládnuť vrchol zimy všetky časti provincie Hunan plne využívajú trhový mechanizmus na rozloženie špičkovej spotreby energie a posilnenie transformácie na úsporu energie. Nedávno sa Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd. zapojila do siete Hunan News Network, aby sa podelila o opatrenia na úsporu energie a zníženie emisií prijaté v zimnej výrobe a obhajovala zelenú kanceláriu.

Vo výrobnej dielni Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd. využívame napájací žľab, aby sme dobehli túto dávku produktov predávaných do Spojených štátov amerických a znížili zaťaženie elektrickej siete a ušetrili náklady na spotrebu energie presunutím špičková spotreba energie. Pán Liu Tao, generálny riaditeľ, povedal, že podnik implementuje grid management. Zariadenie môže otvárať iba tam, kde sú ľudia, a dielňa je zodpovedná za spotrebu energie vo svojom vlastnom priestore, aby si uvedomili, že ľudia prechádzajú zariadením. SAIYISI hlboko implementuje nový koncept rozvoja, zameriava sa na skutočnú výrobu a úzko sa zameriava na päť rozvojových konceptov „inovácia, koordinácia, zelená, otvorenosť a zdieľanie“, aby sa efektívne zlepšila úroveň riadenia spotreby energie a riadenia uhlíkového indexu.


ds

Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd. je high-tech podnik so zameraním na elektrický riadiaci systém vzdušných pracovných platforiem, ktorý integruje výskum a vývoj, výrobu, predaj a servis, poskytuje riešenia inteligentných riadiacich systémov pre výrobcov vzdušných pracovných platforiem, nezávisle vyvíja vysoko inteligentné ovládače a poskytovanie kompletného sortimentu príslušenstva a služieb pre lízingové spoločnosti leteckých pracovných plošín. Profesionálny technický tím vytvára pokročilé, bezpečné a inteligentné produkty a vynikajúce tímové služby získavajú jednomyseľnú chválu zákazníkov.

V súčasnosti medzi produkty spoločnosti patrí ovládač motora zdvíhacej pracovnej plošiny, riadiaca ECU vozidla, horná riadiaca jednotka PCU a kompletná séria príslušenstva zdvíhacej pracovnej plošiny s užívateľmi po celom svete.

Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd. sa zaviazala pomáhať zamestnancom uvedomovať si hodnotu, vytvárať hodnotu pre zákazníkov a prispievať k hodnote spoločnosti s cieľom čestnosti, inovácie, kvality, života a služieb ako prvého.

Súvisiace produkty:

Časti džina ref. 1256727, používané pre GS1932, GS2032, GS2646, GS3246, GS4047.

https://www.awp-parts.com/Platform-control-box/genie-parts-ref-1256727-used-for-gs1932-gs2032-gs2646-gs3246-gs4047

Ovládacia skrinka nožnicového zdvihu Skyjack 156879

https://www.awp-parts.com/Platform-control-box/skyjack-scissor-lift-control-box-156879

Geniue Genie 5 ECU nožnicového zdvihu 100839 Pozemné ovládanie

https://www.awp-parts.com/Ground-control-module/geniue-genie-5-scissor-lift-ecu-100839-ground-control

Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd

Adresa: Izba 403,6, 169th Building, No XNUMX Renmindong Road, Changsha Economic and Technological Development Zone, Changsha, provincia Hunan, Čína

Tel: + 86 189 3248 3051

E-mail: [chránené e-mailom]

Mobil: + 86 189 3248 3051

Webstránka: https://www.awp-parts.com


Horúce kategórie